Двері міжкімнатні - Міжкімнатні двері шпоновані модель 03 дуб тонований скло

Двері міжкімнатні - Міжкімнатні двері шпоновані модель 03 дуб тонований скло

Двері міжкімнатні - Міжкімнатні двері шпоновані модель 03 дуб тонований скло

Ціна: 1,950грн.

Виробник Термінус Вінниця Terminus

Модель: 03 дуб тонований скло

Наявність: На складі

Розмір:

Кількість:
Купити
Шпоновані двері. Співвідношення доступної ціни та відмінної якості.
 
Ринок по вибору міжкімнатних дверей дуже різноманітний. Тому коли приходить час замінити міжкімнатні двері, з’являється безліч питань. А інколи зробити правильний вибір без додаткової  інформації буває просто неможливо. Шпоновані міжкімнатні двері вважаються найпопулярнішими і займають лідируючі позиції по продажам, тому що це оптимальний вибір у співвідношенні ціни та якості міжкімнатних дверей.
 
Які ж міжкімнатні двері купити?
 
Перед тим, як приймита рішення які ж міжкімнатні двері купити, необхідно визначиться з чого вони зроблені. Шпоновані міжкімнатні двері мають відмінну рису, їх покривають шпоном безпосередньо перед кінцевою обробкою. Шпон – це тонкі пластини, які виготовленні з натуральної деревини. Тому при сучасних технологіях досягається найміцніше склеювання шпону, що робить двері практично неруйнівними.
 
Відмінні позитивні характеристики шпонованих міжкімнатних дверей:
 
·        Доступна цінова політика на якісні шпоновані міжкімнатні двері;
 
·        Відмінні експлуатаційні якості;
 
·        Вага виробу, по співвідношенню з виробами з масиву, значно менша;
 
·        Естетичний вигляд дверей.
 
·        Виглядає майже як двері з цінних порід масиву;
 
·        Широкий вибір моделей, як за кольоровою гамою, так і за дизайном;
 
·        Висока якість виготовлення.
 
Купуючи шпоновані міжкімнатні двері, ви купуєте не тільки хороший товар, але й здобуваєте спокій та затишок в Вашій оселі. На зовнішній вигляд шпоновані двері мало відрізняються від дорогих виробів з масиву, але різниця в їх вартості приємно здивує Вас. Конструкція виглядає шикарно і презентабельно, тому що натуральний шпон приховує внутрішню конструкцію моделі, і повністю повторює конструкцію дерева. Шпоновані двері повторюють породу будь-якого масиву:вільха, груша, береза, дуб, сосна, бук. Їх вибір не залишить навіть самих вибагливих покупців. А для гурманів цінних порід представлені такі матеріали як: тік, червоне дерево, мербау та інші. Такий пишний вибір дозволить підібрати моделі під будь-який інтер'єр, причому з хорошою економією без значного падіння в якості виробів. Доступність цін на шпоновані міжкімнатні двері зобов’язана низькій собівартості виробництва на шпоновані конструкції. Внутрішня конструкція дверей виробляється з недорогих та доступних порід деревини, а технологічний процес виробництва менш витратний, та більш швидкий.
 
Купуючи саме шпоновані міжкімнатні двері замість дверей з масиву, Ви робите відмінний вибір. А якщо до такого вибору додати цікаву фурнітуру, та зробити правильну установку, у Вашому інтер'єрі несумлінно з'явиться красива родзинка.
Характеристика
Характеристика Розмір дверного полотна - ширина 600мм. / 700мм. / 800мм./ 900мм. і висота 2000мм. Додаткова комплектація: Дверна коробка - 80 або 100 мм. Лиштва напівкругла або пряма шириною - 70 мм. Розширювач коробки (добір) - 120, 150, 170 або 250 мм.
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре