Двері вхідні - Вхідні двері

Двері вхідні - Вхідні двері

Двері вхідні - Вхідні двері

Ціна: 9,680грн.

Виробник Київська Фабрика Дверей

Модель: Вхідні двері

Наявність: На складі

Кількість:
Купити

Як вибрати якісні вхідні двері в приватний будинок.

На сьогоднішній день вибір металевих дверей дуже різноманітний. Як же саме вибрати якісні вхідні двері, котрі будуть надійно оберігати Ваш приватний будинок? Покупка вхідних дверей для багатьох обходиться недешево, тому невдало обрані двері - це зіпсований настрій і даремно витрачені кошти. Кожен рік міняти вхідні двері не кожному по кишені, тому зверніть увагу на наступні характеристики, щоб вдало підібрати двері в приватний будинок.

Конструкція дверей.

Перше на що необхідно звернути уваги при виборі вхідний дверей для приватного будинку - це саме конструкція дверей, на кількість та товщину сталевих пластин. Металеві двері повинні мати мінімум 2 листа з товщиною сталі1,5 міліметра. Але поодинці, сталеві листи наврядче захистять Ваш будинок, тому зверніть увагу на горизонтальні або вертикальні ребра жорсткості. Чим більше буде ребер, тим надійніше і якісніше будуть двері.

Петлі.

Петлі можуть бути як приховані так і зовнішні. Перевагою прихованих петель є неможливість їх спиляти. При виборі зовнішніх петель, вони повинні мати протизнімні штирі. Тоді Ваш приватний будинок залишиться неприступним. Навіть якщо петлі  вдасться спиляти, вхідні двері залишаться на місці, і проникнути в будинок буде неможливо.

Замок.

Найбільш оптимальною кількістю замків - є два замки. Якщо ви бажаєте максимально захистити оселю, зверніть увагу на двері, які мають нічні засувки котрі замикаються зсередини. Значно підвищить надійність вибір замків різних систем. Зараз на ринку існують замки з можливістю перекодування, тому якщо ключі від дверей будуть втрачені, то за допомогою спеціального кодованого ключа Ви зможете з легкістю перекодувати замки від будинку. Звертайте значну увагу на вибір замків, так як зловмисники найчастіше проникають в будинок саме через неякісні дверні замки, котрі дуже легко відімкнути професійному зловмиснику.

Вічко.

Обирайте вічко, яке забезпечить максимальний огляд необхідної території.

Тепло та звукоізоляція.

Задачею вхідних дверей є не тільки безпека будинку, але й збереження тепла і затишку. Деякі ущільнювачі мають неприємні запахи, тому не нехтуйте цим питанням. Сам по собі метал не здатний поглинати звук, та зберігати тепло. Тому вибирайте якісний ущільнювач. З боків дверей повинні бути спеціальні магнітні, або резинові ущільнювачі, вони забезпечать закривання дверей м'яким та щільним.

Слідуючи всім правилам вибору вхідних дверей в приватний будинок, Ви зможете підібрати саме ті двері які задовольнять усі  Ваші побажання.

 

Характеристика
Характеристика
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре